Dochádzanie

Dochádzanie

k študentom

dochádzanieNERADI CESTUJETE ?

Môžeme k vám cestovať aj keby ste boli desiatky kilometrov ďaleko.

Veľa ľudí má obmedzené časové možnosti a tým pádom nemajú čas na dochádzanie. Ušetrite si čas a vďaka tomu aj peniaze!

V prípade, že aj vy potrebujete, aby sme k vám cestovali nebol by to žiadny problém. Treba však rátať s tým, že okrem paliva do auta je potrebné platiť aj čas, ktorý by sa dal použiť aj na vyučovanie gitary. Z tohto dôvodu každá minúta cesty sa odpočítava z celkovej doby kurzu. Je teda potrebné si správne vybrať dĺžku kurzu, lebo pri desiatkach kilometrov cesty možno len 3 hodinový kurz bude dávať zmysel.

Príklady

1
1 hodinový kurz u niekoho doma (10km cesty = 15 minút) by stál 30€ za kurz a 2€ za benzín = dohromady by to bolo 32€. Kurz by v tomto prípade trval namiesto 60 minút len 45 minút, lebo by sa odpočítala 15 minutová cesta.
2
2 hodinový kurz u niekoho doma (8km cesty = 14 minút) by stál 50€ za kurz a 2€ za benzín = dohromady by to bolo 52€. Kurz by v tomto prípade trval namiesto 120 minút len 106 minút, lebo by sa odpočítala 14 minutová cesta.
3
3 hodinový kurz u niekoho doma (39km cesty = 60 minút) by stál 70€ za kurz a 8€ za benzín = dohromady by to bolo 78€. Kurz by v tomto prípade trval namiesto 180 minút len 120 minút, lebo by sa odpočítala 60 minutová cesta.
Čas cesty na spomenuté kilometre je len orientačný, lebo závisí od aktuálnej premávky. Podľa skúseností to však približne takto vychádza. Keby ste potrebovali presnú informáciu o cene a času k vám domov kľudne nás kontaktujte. 🙂

.

.

Výučba gitary od 25 €

Chcete ušetriť ?
Vyberte si správnu dĺžku kurzu a ušetrite týždenne až 20 € nákladov.

Online kurzy cez Skype

Bývate v zahraničí ?
Vďaka internetu vás naučíme hrať aj keby ste dovolenkovali na pláži.

Pomoc pri výbere gitary

Čím treba začať ?
Poradíme aj pri výbere klasickej, akustickej alebo elektrickej gitary.