Dochádzanie

Dochádzanie

k študentom

dochádzanieNERADI CESTUJETE ?

Môžeme k vám cestovať aj keby ste boli desiatky kilometrov ďaleko.

Veľa ľudí má obmedzené časové možnosti a tým pádom nemajú čas na dochádzanie. Ušetrite si čas a vďaka tomu aj peniaze!

V prípade, že aj vy potrebujete, aby sme k vám cestovali nebol by to žiadny problém. Treba však rátať s tým, že okrem paliva do auta je potrebné platiť aj čas, ktorý by sa dal použiť aj na vyučovanie gitary. Z tohto dôvodu každá minúta cesty sa odpočítava z celkovej doby kurzu. Je teda potrebné si správne vybrať dĺžku kurzu, lebo pri desiatkach kilometrov cesty možno len 3 hodinový kurz bude dávať zmysel.

Príklady

1
1 hodinový kurz u niekoho doma s 15 minútovou cestou by stál 40€ za kurz. V tomto prípade namiesto 60 minút by sme mali 45 minút, lebo by sa odpočítala 15 minutová cesta.
2
2 hodinový kurz u niekoho doma s 30 minútovou cestou by stál 70€ za kurz. V tomto prípade namiesto 120 minút by sme mali 90 minút, lebo by sa odpočítala 30 minutová cesta.
3
3 hodinový kurz u niekoho doma so 60 minútovou cestou by stál 100€ za kurz. V tomto prípade namiesto 180 minút by sme mali 120 minút, lebo by sa odpočítala 60 minutová cesta.
Čas cesty je v tomto prípade orientačný, lebo závisí od aktuálnej premávky. Podľa skúseností však približne takéto situácie nastávajú. Keby ste potrebovali presnú informáciu o cene a čase k vám domov kľudne nás kontaktujte. 🙂

.

.

Výučba gitary od 33 €

Chcete ušetriť ?
Vyberte si správnu dĺžku kurzu a ušetrite týždenne až 20 € nákladov.

Online kurzy cez Skype

Bývate v zahraničí ?
Vďaka internetu vás naučíme hrať aj keby ste dovolenkovali na pláži.

Pomoc pri výbere gitary

Čím treba začať ?
Poradíme aj pri výbere klasickej, akustickej alebo elektrickej gitary.