Referencie

Referencie

hovoria za všetko...

Povedzte nám vaše skúsenosti! Chceme sa neustále zlepšovať a preto sú pre nás vaše názory, priania a požiadavky cenným materiálom pre vývoj nových vecí a inovatívnych riešení. Za váš názor vám vopred ďakujeme.

Odporúčame

Prečítajte si aj krátky článok o porovnaní kurzov. Zistíte, že práve vďaka vašim názorom neustále zlepšujeme naše služby. 🙂

Vždy som túžila naučiť sa hrať na gitare. Túto túžbu som však začala realizovať až vo vyššom veku. Svojmu koníčku som sa začala naplno venovať s nástupom na dôchodok, prostredníctvom Olivera. Oliver je vynikajúci učiteľ, skvelý človek a pedagóg, ktorý mi pomáha napredovať v hre na gitaru. Jeho žiačkou som druhý rok. Na hodinách postupne hráme skladby, ktoré mám rada a venujeme sa veciam, ktoré ma zaujímajú. Vďaka jeho pedagogickému majstrovstvu, individuálnemu prístupu a kvalitnej technike som sa dokázala naučiť veľa nových vecí a zahrať si pre vlastné potešenie. Je kamarátsky, trpezlivý, vďaka nemu ma gitara neprestala baviť. Pod jeho vedením som pochopila, že nikdy nie je neskoro začať si plniť svoj sen a tráviť zmysluplne aj život na dôchodku. Všetkým záujemcom o hru na gitare Olivera vrelo odporúčam.

Eva Kováčiková, 16.03.2024 - zdroj recenzie:
https://g.page/gitarovekurzy

Je to 12 mesiacov od doby čo som si povedal že sa naučím hrať na gitare. Samozrejme som začal hľadať rôzne tutoriály na internete + som si objednal pár knižiek s vedomím, že to dám.
Po pár týždňoch som zistil že u mňa to takto nepôjde, vyčlenil som si 1 hodinu denne na cvičenie, lenže minimálne 15 -20 min som každý deň strávil na internete hľadaním správneho cvičenia, videa, pesničky...
Netvrdím že sa nedá naučiť hrať na gitare sám, ale ja na to proste popri práci a rodine nemám čas. Rozhodol som sa teda že si nájdem učiteľa.
Takto som sa dostal k Oliverovi. Bývam v Považskej Bystrici a nechcelo sa mi nikam dochádzať, takže mi vyhovovalo že môžem mať hodiny aj online. Na kvalite to vôbec neuberá, ten človek sa ani nemusí pozerať a počuje že ste dali prst trošku vedľa 🙂
Hneď od prvej hodiny som vedel že som našiel toho správneho učiteľa. Za 1 rok čo pod Oliverovým vedením spoznávam hru na gitare som sa posunul neskutočne vpred. Učím sa skladby ktoré si vyberiem lebo sa mi páčia a keď sú moc zložité na moju aktuálnu úroveň hrania, Oliver ich zjednoduší.
Týmto spôsobom ma vždy baví cvičiť.
Podklady dostanem v elektronickej forme, nemusím si nič zapisovať a pod. ( konečne niekto chápe že žijeme v 21 storočí )
V neposlednom rade je Oliver skvelý učiteľ, ale hlavne skvelý človek. Som rád že som narazil práve na neho a jeho kurzy, hodiny, alebo ako nazvať príjemný čas strávený s kamarátom a zdokonaľovaním sa. Stojí to za každé Euro.
Ďakujem Olko.

Michal Hátaš, 02.03.2024 - zdroj recenzie:
https://g.page/gitarovekurzy

Ak sa chcete naučiť hrať na gitare, obráťte sa na Olivera. Určite neprehlúpite. Podelím sa o osobnú skúsenosť. Pre hru na gitare som sa rozhodla ešte na základnej škole. Prihlásila som sa preto do Umeleckej školy, kam som chodievala na hodiny každý týždeň, po celý rok. Za tento rok som sa, žiaľ, nenaučila nič čo by sa dalo nazvať hrou na gitare. Pochopiteľne som tým pádom na hru na tomto hudobnom nástroji zanevrela. O takmer 15 rokov neskôr som sa rozhodla dať gitare druhú šancu a povedala som si, že buď to bude posledná alebo si k sebe konečne nájdeme cestu. Tento šikovný učiteľ ma za 3 mesiace naučil už takmer 20 skladieb. V takýto progres som naozaj ani nedúfala. Som Oliverovi veľmi vďačná za jeho pomoc s každou krízou, kedy som nevedela ako zlepšiť svoju techniku. Oliverov individuálny prístup ku svojim žiakom je naozaj jeho veľké plus, vždy hľadá cestu ako vysvetliť akúkoľvek techniku či spôsob hry primerane ku schopnostiam svojho žiaka a samozrejme ho trochu aj challengovať, aby sa zlepšil (taká je moja skúsenosť). 🙂

Miroslava Martišková, 27.01.2024 - zdroj recenzie:
https://g.page/gitarovekurzy

Pán Oliver je veľmi milý a otvorený k požiadavkám svojich študentov, vychádza v ústrety. Dcéra, ktorá navštevuje jeho kurz je veľmi spokojná, pán Oliver ju vždy tak namotivuje, že kedykoľvek má voľný čas, trénuje svoje domáce úlohy.

Jana Jašková, 06.12.2023 - zdroj recenzie:
https://g.page/gitarovekurzy