ONLINE KURZY

CEZ SKYPE

výučba gitary online cez SkypeBÝVATE V ZAHRANIČÍ ?

Vďaka internetu vás naučíme hrať aj keby ste dovolenkovali na pláži.

V súčasnej modernej dobe nám už internet poskytuje neobmedzené možnosti. My však nezaostávame a držíme krok s najnovšími technológiami. Vďaka tomu máte u nás možnosť učiť sa aj online cez Facetime alebo Google Meet.

Osobné stretnutia sú pre niektorých ľudí prirodzenejšie, lebo pri komunikácii a v hudbe sa dá vnímať viacnásobne viac detailov. To môže pomáhať nielen lektorovi ale aj samotným študentom. Napríklad na začiatkoch sa vyučuje ako sa správne držia struny. V prípade, že sa to zle robí, struna môže drnčať alebo môže vydávať tupý zvuk. V prípade, že prstom pohneme o milimeter alebo nastavíme iný uhol, tak problém odstránime. Takýto milimetrový rozdiel sa však ťažšie ukazuje a vysvetľuje cez kameru. Je to však drobnosť a na výslednom efekte to nič nemení.

Zopár rád

1
Pri online kurzoch, je veľmi dôležité mať rýchly internet. Pri pomalšom pripojení môže sekať zvuk aj obraz. Našťastie doteraz s týmto nebol problém. Jedine pri hustom snežení v celej Európe sme mali sekundové oneskorenie vo zvuku, keď sa študent nachádzal v Londýne.
2
Na kurzoch používame najmodernejšie kamery a optické pripojenie, vďaka čomu vieme zaručiť, že študent nás vidí a počuje plynulo a v najlepšej kvalite. Aj keby ste mali horšie pripojenie cez wifi sieť, tak zo skúseností sme zistili, že to nevadí. So zvukom nezvyknú byť problémy, takže presne počujeme čo robíte na gitare a či to robíte správne.
3
Pri kurzoch je vhodné mať aj kľudné prostredie. Hrať na pláži môže byť komfortné, ale keď v pozadí hraje tlupa detí, tak určite nás to bude rušiť. Uistite sa, že v priebehu kurzu nás nič nebude rušiť. 😉

.

.

.

.

Výučba gitary od 33 €

Chcete ušetriť ?
Vyberte si správnu dĺžku kurzu a ušetrite týždenne až 20 € nákladov.

Dochádzanie k študentom

Neradi cestujete ?
Môžeme k vám cestovať aj keby ste boli desiatky kilometrov ďaleko.

Pomoc pri výbere gitary

Čím treba začať ?
Poradíme aj pri výbere klasickej, akustickej alebo elektrickej gitary.