ONLINE KURZY

CEZ SKYPE

výučba gitary online cez SkypeBÝVATE V ZAHRANIČÍ ?

Vďaka internetu vás naučíme hrať aj keby ste dovolenkovali na pláži.

V súčasnej modernej dobe nám už internet poskytuje neobmedzené možnosti. My však nezaostávame a držíme krok s najnovšími technológiami. Vďaka tomu máte u nás možnosť učiť sa aj online cez Facetime, Hangout alebo Skype.

Osobné stretnutia sú pre niektorých ľudí prirodzenejšie, lebo pri komunikácii a v hudbe sa dá vnímať viacnásobne viac detailov. To môže pomáhať nielen lektorovi ale aj samotným študentom. Napríklad na začiatkoch sa vyučuje ako sa správne držia struny. V prípade, že sa to zle robí, struna môže drnčať alebo môže vydávať tupý zvuk. V prípade, že prstom pohneme o milimeter alebo nastavíme iný uhol, tak problém odstránime. Takýto milimetrový rozdiel sa však ťažšie ukazuje a vysvetľuje cez kameru. Je to však drobnosť a na výslednom efekte to nič nemení.

Zopár rád

1
Pri online kurzoch, je veľmi dôležité mať rýchly internet. Pri pomalšom pripojení môže sekať zvuk aj obraz. Našťastie doteraz s týmto nebol problém. Jedine pri hustom snežení v celej Európe sme mali sekundové oneskorenie vo zvuku, keď sa študent nachádzal v Londýne.
2
Odporúčame používať kvalitnejšiu kameru a mikrofón, aby ste všetko mohli do detailov vnímať. Milimetrové rozdiely pri chytaní akordov sú vďaka tomu ľahšie rozoznatelné. U nás je zabudovaná kamera z iMac zariadenia. Niekedy pri potrebe mobility použijeme kameru Logitech C922 Pro Stream Webcam. Má to kvalitnú kameru a stereo zvuk, čo je veľmi dobrá kombinácia na gitarové kurzy. Môžeme však vyskúšať aj vašu kameru a potom sa môžete rozhodnúť o dodatočných riešeniach.
3
Pri kurzoch je vhodné mať aj kľudné prostredie. Hrať na pláži môže byť komfortné, ale keď v pozadí hraje tlupa detí, tak určite nás to bude rušiť. Uistite sa, že v priebehu kurzu nás nič nebude rušiť. 😉

.

.

.

.

Výučba gitary od 25 €

Chcete ušetriť ?
Vyberte si správnu dĺžku kurzu a ušetrite týždenne až 20 € nákladov.

Dochádzanie k študentom

Neradi cestujete ?
Môžeme k vám cestovať aj keby ste boli desiatky kilometrov ďaleko.

Pomoc pri výbere gitary

Čím treba začať ?
Poradíme aj pri výbere klasickej, akustickej alebo elektrickej gitary.