Referencie

Referencie

hovoria za všetko...

Povedzte nám vaše skúsenosti! Chceme sa neustále zlepšovať a preto sú pre nás vaše názory, priania a požiadavky cenným materiálom pre vývoj nových vecí a inovatívnych riešení. Za váš názor vám vopred ďakujeme.

Odporúčame

Prečítajte si aj krátky článok o porovnaní kurzov. Zistíte, že práve vďaka vašim názorom neustále zlepšujeme naše služby. 🙂

Posledného polroka som chodila na kurzy gitary s Oliverom. Pred kurzom som bola úplný začiatočník aj v gitare aj v speve, odvtedy sa to veľmi zlepšilo. Viem zahrať veľa pesničiek, viaceré aj zaspievať. Okrem toho hodiny s Oliverom boli príjemné a motivačné, páčilo sa mi, že išlo hlavne o hranie (nie dlhú teóriu). Za mňa super, výborný kurz 🙂

Anna Tunová, 06.07.2021 - zdroj recenzie:
https://g.page/gitarovekurzy

S hodinami gitary u Olivera som veľmi spokojná: po dvoch mesiacoch online výučby dokážem už zahrať niektoré moje obľúbené pesničky a necítim sa pritom ako debil 😀 Oliver je vynikajúci a trpezlivý učiteľ, ktorý dokáže naslúchať hudobným prianiam/štýlom študentov a študentiek. Jeho prístup je originálny, systematický a profesionálny a zároveň ľudský a priateľský. Z môjho pohľadu hodnota, ktorú dostávam na hodinách, presahuje cenu, ktorú za kurz platím. Veľmi odporúčam.

Marta Laura Karchňáková, 02.03.2021 - zdroj recenzie:
https://g.page/gitarovekurzy

Nemala som nikdy skúsenosť s hudobnými nástrojmi a zahrať si nejaké moje obľúbené pesničky mi prišlo ako neprekonateľná prekážka, no s Oliverom sa z nemožného stalo možné. Kurzy sú zaujímavé a prispôsobené potrebám jednotlivca a Olivera veľmi oceňujem nielen ako učiteľa, ale aj ako človeka, ktorý je empatický a zábavný. 🙂 Všetko má prešpekulované a premyslené a nepoľavuje v snažení sa, čo je vidieť aj na jeho priestoroch výučby. Som rada a vďačná, že má na mňa veľkú trpezlivosť hoci sa veľmi nepravidelne pripravujem na hodiny 😉 Inými slovami povedané, VRELO ODPORÚČAM!

Michaela Šindlerová, 14.01.2021 - zdroj recenzie:
https://g.page/gitarovekurzy