Referencie

Referencie

hovoria za všetko...

Povedzte nám vaše skúsenosti! Chceme sa neustále zlepšovať a preto sú pre nás vaše názory, priania a požiadavky cenným materiálom pre vývoj nových vecí a inovatívnych riešení. Za váš názor vám vopred ďakujeme.

Odporúčame

Prečítajte si aj krátky článok o porovnaní kurzov. Zistíte, že práve vďaka vašim názorom neustále zlepšujeme naše služby. 🙂

Pred tromi mesiacmi som gitaru nevedel ani správne držať, dnes poznám desiatky akordov a viem zahrať väčšinu z mojich obľúbených pesničiek. Za tak krátky čas som sa na gitare, u Olivera, naučil viac ako v ZUŠ, na klavíri, za 2 roky.
Ďalším plusom je Oliverova flexibilita (rovnako kvalitné kurzy poskytuje online aj offline, zároveň je ochotný a chápavý ak náhodou potrebujete kurz z nečakaných dôvodov presunúť). Komunikácia je vždy rýchla a bezproblémová.
Určite odporúčam!

Theo Sirota, 28.01.2022 - zdroj recenzie:
https://g.page/gitarovekurzy

Kurzy s Oliverom sú na nezaplatenie. Prispôsobil pravidelnosť mojim požiadavkam, fungujeme online z pohodlia domova, učí ma hrať na gitare zábavnou formou, nie nekonečným tliachaním o teórii. Som úplný začiatočník a už po pár online kurzoch som vedel hrať prvé songy (napr.IMT smile - nepoznám, Jana Kirschner - modrá a veľa ďaľších), som rád že som sa rozhodol práve pre Olivera a že nám to takto spolu funguje, stojí to za každé jedno zaplatené €, vrelo odporúčam, všetky palce hore 😉 !

Filip Sidor, 17.01.2022 - zdroj recenzie:
https://g.page/gitarovekurzy

Po dlhšom čase som sa vrátil ku gitare a som extrémne rád, že som všetko nezabudol. Je to vďaka Oliverovi a jeho kurzu, inovatívnemu a zábavnému prístupu. Dalo mi to veľa a ak budem raz môcť na tento kurz sa opäť vrátim. Nehovoriac o veľmi príjemnom prostredí, ktoré Oliver vytvoril, kde som sa vždy veľmi príjemne cítil.

Peter Žiaček, 02.11.2021 - zdroj recenzie:
https://g.page/gitarovekurzy

Oliverova metoda je zamerana na prakticke rady a hranie samotnych piesni. Ziadne vycerpavajuce cvicenia bez kontextu. Treba pochopit, ze hudba nie je matematika (pracne ratanie dob, alebo kolkokrat treba brnknut akord). Ako lektor je flexibilny a trpezlivy co sa tyka zanrov, ktore sa chce student ucit (v mojom pripade od metalu cez slovensky pop az po zvucku z televiznej retro rozpravky). Gitarove kurzy s Oliverom preto odporucam kazdemu kto sa chce ucit hrat s radostou. 🙂

Filip Švelan, 15.09.2021 - zdroj recenzie:
https://g.page/gitarovekurzy