Je to 12 mesiacov od doby čo som si povedal že sa naučím hrať na gitare. Samozrejme som začal hľadať rôzne tutoriály na internete + som si objednal pár knižiek s vedomím, že to dám.
Po pár týždňoch som zistil že u mňa to takto nepôjde, vyčlenil som si 1 hodinu denne na cvičenie, lenže minimálne 15 -20 min som každý deň strávil na internete hľadaním správneho cvičenia, videa, pesničky...
Netvrdím že sa nedá naučiť hrať na gitare sám, ale ja na to proste popri práci a rodine nemám čas. Rozhodol som sa teda že si nájdem učiteľa.
Takto som sa dostal k Oliverovi. Bývam v Považskej Bystrici a nechcelo sa mi nikam dochádzať, takže mi vyhovovalo že môžem mať hodiny aj online. Na kvalite to vôbec neuberá, ten človek sa ani nemusí pozerať a počuje že ste dali prst trošku vedľa 🙂
Hneď od prvej hodiny som vedel že som našiel toho správneho učiteľa. Za 1 rok čo pod Oliverovým vedením spoznávam hru na gitare som sa posunul neskutočne vpred. Učím sa skladby ktoré si vyberiem lebo sa mi páčia a keď sú moc zložité na moju aktuálnu úroveň hrania, Oliver ich zjednoduší.
Týmto spôsobom ma vždy baví cvičiť.
Podklady dostanem v elektronickej forme, nemusím si nič zapisovať a pod. ( konečne niekto chápe že žijeme v 21 storočí )
V neposlednom rade je Oliver skvelý učiteľ, ale hlavne skvelý človek. Som rád že som narazil práve na neho a jeho kurzy, hodiny, alebo ako nazvať príjemný čas strávený s kamarátom a zdokonaľovaním sa. Stojí to za každé Euro.
Ďakujem Olko.

Michal Hátaš, 02.03.2024 - zdroj recenzie:
https://g.page/gitarovekurzy